Apolloplast Inwestycje

Poznaj nasze inwestycje

Obecnie w naszym portfolio posiadamy inwestycje biurowe, mieszkalne oraz wyposażone w stolarkę Grupy Apolloplast

APOLLO SPLIT

ul.Silniczna 5, Kielce

Apollo SPLIT to prestiżowy 4 kondygnacyjny, kameralny o ciekawej architekturze budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową, oraz mieszkalną.

VENTUS Apollo BUSINESS & LIVING

Aleja IX Wieków 4a, Kielce

VENTUS Apollo BUSINESS & LIVING to 5 kondygnacyjny, prestiżowy i nowoczesny budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową o nazwie VENTUS Apollo BUSINESS, oraz mieszkalną o nazwie VENTUS Apollo LIVING.

Apollo Vip

Warszawska 21, Kielce

Biurowiec o pow. 6026,17m2 jest jednym z nielicznych biurowców w Kielcach o wysokim standardzie wykończenia zapewniającym między innymi; nowoczesne rozwiązania przeszkleń i wykończeń, przestronny hol, szybką i cichą windę z przeszklonym szybem, ogrodzony i monitorowany teren obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zbudowany został w centrum miasta na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i IX Wieków Kielc, naprzeciwko Galerii Korona (z parkingiem na 1200 miejsc), zaprojektowany przez Pracownię Projektową „Danuta Jaroszyńska-Ziach” ul. Warszawska 21, Kielce.

Doskonałą lokalizację dla biurowca potwierdza również sąsiedztwo: Sądu Rejonowego, Urzędu Wojewódzkiego, TP SA., czy Hotelu Ibis, oraz wielu banków i placówek handlowych.

Apollo Business

Plac Niepodległości 1, Kielce

Biurowiec o powierzchni około 2000m2 położony jest na początku ulicy Sienkiewicza na bezpłatnym parkingu liczącym kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Dodatkowo w zasięgu 10m od budynku znajduje się galeria HOSSA z bezpłatnym parkingiem, dworzec minibus, PKS i PKP.

Biurowiec wyposażony jest w kamery zewnętrzne i wewnętrzne, alarm, monitoring, bankomat. Istnieje możliwość bezpłatnego umieszczenia reklam w pasie zajmowanych witryn dających możliwość szybkiej i skutecznej reklamy przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Budynek wykończony został w wysokim standardzie (elewacja budynku i klatka schodowa wykończona granitem, przeszklony szyb windowy).

Realizacje wyposażone w stolarkę grupy Apolloplast

Grupa Apolloplast współrealizowała wiele prestiżowych inwestycji wyposażonych w firmową stolarkę. Do najważniejszych z nich należą: KCK – Kieleckie Centrum Kultury w Kielcach, ŚUW w Kielcach (wymiana 2179 szt. okien), Biurowiec Aqua, Odyssey Club, Hotel Wellness & SPA Masłów, Hotel DAL przy ul. Pelca w Kielcach, Basen przy ul. Krakowskiej w Kielcach, Basen we Włoszczowie, Hala Expo–Silesia w Sosnowcu, Osiedle Bloków Panorama na ul. Kołłątaja w Kielcach, oraz wiele innych.

Więcej