Apolloplast Inwestycje

O firmie

Firma Apolloplast Sp.j. powstała w 2000r. rozpoczynając swoją działalność od produkcji stolarki okienno – drzwiowej i fasadowej, rozszerzając ją następnie o działalność budowlaną i deweloperską prowadzoną w Polsce oraz Austrii. W następnych latach powstały kolejne podmioty gospodarcze, które dziś, tworzą grupę cieszących się dużym uznaniem klientów, firm. W skład grupy Apolloplast obecnie wchodzą:

 • Apolloplast Sp.j.
 • Apolloplast –Alu s.c.
 • Apolloplast Sp. z o.o.
 • APOLLOPLAST Inwestycje Sp.z o.o. Sp.k.
 • Wiema investment GmbH

 

Siedziba firmy APOLLOPLAST Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. znajduje się przy Plac Niepodległości 1 w Kielcach, w biurowcu Apolloplast Business.

Siedziba wchodzących w skład grupy polskich spółek: APOLLOPLAST Sp.j., APOLLOPLAST-ALU S.C., APOLLOPLAST Sp.z o.o. oraz APOLLOPLAST Sp.z o.o. Sp.k. znajduje się w samym centrum Kielc, przy Placu Niepodległości 1, w biurowcu Apolloplast Business, będącym własnością firmy Apolloplast Sp.j.. Siedziba austriackiej firmy WIEMA INVESTMENT GmbH, mieści się w prestiżowej części centrum Wiednia, pod adresem: 1010 Hoher Markt 1/11. Stale rosnąca ilość i wielkość realizowanych inwestycji wykorzystujących do realizacji własne, rodzime produkty firmy, przyczyniła się do wzrostu doświadczenia pracowników oraz rozwoju firmy w kierunku budowy prestiżowych obiektów o wysokim standardzie, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Budowa Biurowca Apolloplast w Kielcach przy pl. Niepodległości 1, o pow. ok. 2000 m2
 • Budowa Biurowca Apolloplast Vip w Kielcach, ul. Warszawska 21, o pow. ok. 6000 m2
 • Austria Wiedeń Seidengasse 41, remont kamienicy oraz budowa ekskluzywnych apartamentów
 • Austria Wiedeń Sechsschimmelgasse 17, remont kamienicy oraz budowa ekskluzywnych apartamentów
 • Ventus Apollo BUSINESS & Living w Kielcach
 • APOLLO SPLIT ul. Silniczna 5 Nowa inwestycja (III ETAP ul. Piotrkowska ) wkrótce

Powyższe inwestycje, zarówno w Polsce, jak i w Austrii, pozwoliły dostrzec zalety życia w centrum miast. Umiejętnie wykonane projekty najlepszych biur architektonicznych, z których korzystają spółki z grupy APOLLOPLAST, mające duże doświadczenie w projektowaniu kompleksów mieszkalno-użytkowych w bezpośrednim centrum miast, powoduje ogromne zainteresowanie budowanymi obiektami. Takie zestawienie… posiadanie idealnego miejsca w centrum Kielc oraz przemyślanego projektu – skłoniło nas do rozpoczęcia budowy obiektu usługowo-biurowo-mieszkalnego VENTUS BISINESS & LIVING usytuowanego w bardzo atrakcyjnym miejscu, u zbiegu ulic IX Wieków Kielc oraz Pelca. Inwestycja zajmuje całkowitą powierzchnię ok. 12 000 m 2.

Wyróżnienia

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz się dowiedzieć więcej o naszej ofercie to skontaktuj się z nami.