Apolloplast Inwestycje

APOLLO VIP

Termin oddania

Miejsce

Inwestor

Projekt

Sprzedaż

Mieszkania

BUDOWA zakończona

ul. Warszawska 21, Kielce

APOLLOPLAST Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

Pracownia Projektowa Danuta Jaroszyńska-Ziach

+48 600 336 336

Nowoczesny budynek biurowo – użytkowy APOLLO VIP, zaprojektowany przez Pracownię Projektową „Danuta Jaroszyńska-Ziach”, ul. Warszawska 21, Kielce – został wybudowany w centrum miasta przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i IX Wieków Kielc, naprzeciwko Galerii Korona. APOLLO VIP, o pow. 6026,17m2, jest jednym z nielicznych w Kielcach biurowcem, o tak wysokim standardzie wykończenia zapewniającym między innymi: nowoczesne rozwiązania przeszkleń i wykończeń, przestronny hol, szybką i cichą windę z przeszklonym szybem, ogrodzony i monitorowany teren obiektu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jego doskonałą lokalizację potwierdza sąsiedztwo wielu ważnych dla miasta i regionu urzędów, jak: Sądu Rejonowego, Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego, Telekomunikacji Polskiej S.A., czy wspomniana już wcześniej Galeria Korona (1200 bezpłatnych miejsc parkingowych) lub Hotel Ibis, oraz wiele banków i placówek handlowych zaopatrzonych we własne miejsca parkingowe.

Budynek wyposażony jest w garaż podziemny posiadający 36 miejsc parkingowych.

Jest doskonałą inwestycją dla osób ceniących mieszkanie, prace i inwestowanie w najatrakcyjniejsze lokalizacje dającą pewność dobrego wyboru.

Doskonała lokalizacja spowoduje, iż zakupiona nieruchomość nigdy nie straci na wartości.

Biurowiec o pow. 6026,17 tys. m2. jest jedynym biurowcem w Kielcach o wysokim standardzie wykończenia tj nowoczesne rozwiązania przeszkleń i wykończeń, przestronny hol , szybka i cicha winda z przeszklonym szybem.Ogrodzony i monitorowany teren obiektu zarówno wewnątrz i na zewnątrz.

Status budynku BUDOWA zakończona
Całkowita powierzchnia budynku 6026,17
Całkowita powierzchnia biurowa 5410,87
Data zakończenia budowy budowa zakończona
Ilość kondygnacji podziemnych 1
Ilość kondygnacji naziemnych 6
Powierzchnia typowego piętra 1000 m2
Adres inwestycji ul. Warszawska 21
Liczba miejsc parkingowych podziemnych oraz naziemnych 20, 25
Ilośc wiazdów na teren biurowca 2
Udogodnienia DOJAZD OD UL WARSZAWSKIEJ I UL. TARGOWE PARKING PRZY UL. TARGOWEJ PARKING NA GALERI KORONA,WYSTAWNY DUŻY HOL Z WEJŚCIEM GŁÓWNYM OD UL. WARSZAWSKIEJ ,SZYBKA WINDA Z SZYBEM PRZESZKLONYM
Teren BEZPIECZENSTWO PORTIERNIA ,SYSTEM KAMER NA BUDYNKU I NA ZEWNĄTRZ TEREN OGRODZONY ZAMYKANY NA NOC ,DRZWI DO LOKALI ANTYWŁAMANIOWE

Lokale do wynajęcia

Brak lokali do wynajęcia​