Apolloplast Inwestycje

Termin oddania

Miejsce

Inwestor

Projekt

Sprzedaż

Mieszkania

Wizualizacja

Oddane do użytku IV kwartał 2019r.

Aleja IX Wieków Kielc 4a, Kielce

APOLLOPLAST Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

TERA GROUP Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o.

+48 600 336 336

VENTUS Apollo BUSINESS & LIVING to 5 kondygnacyjny, prestiżowy i nowoczesny budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową o nazwie VENTUS Apollo BUSINESS, oraz mieszkalną o nazwie VENTUS Apollo LIVING.

Wyposażony zostanie w trzy windy zapewniające szybką komunikację pomiędzy piętrami. Powierzchnia całkowita budynku liczy ok. 12 000m2, na którą składa się przede wszystkim 48 lokali usługowo-biurowych oraz 50 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, co pozwoli każdemu znaleźć mieszkanie lub biuro dostosowane do własnych potrzeb oraz możliwości. Budynek wyposażony jest w garaż podziemny posiadający 65 miejsc parkingowych.

Zalety mieszkania w centrum

  • Bliski dostęp do istotnych instytucji i usług, niwelujący konieczność korzystania z samochodu do wykonywania codziennych obowiązków (żłobki, przedszkola, szkoły, instytucje kultury – teatr i centrum kultury, sklepy, galerie handlowe, urzędy oraz zaplecze gastronomiczne).
  • Dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej z dwoma bezpłatnymi liniami autobusowymi OW i OZ odjeżdżającymi spod znajdującego się nieopodal Urzędu Miasta Kielce.
  • Rozbudowane ścieżki rowerowe, trasy do biegania, tereny rekreacyjne przeznaczone dla aktywnego spędzania czasu.
  • Kryty Parking Miejski z możliwością wykupienia abonamentu.
  • Kameralne wieczory w pobliskich ogródkach i restauracjach.

VENTUS Apollo BUSINESS to prestiżowe lokale biurowo-usługowe z widokiem na ul. XI Wieków Kielc oraz wejściem za pośrednictwem eleganckiego, przestronnego holu o wysokim standardzie wykończenia. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie: urzędów, sądów, banków, hoteli, galerii handlowych, dworców, szkół, gastronomi itp. oraz dostęp do parkingów zapewnia sprawną i wydajną pracę oraz szybkie wypromowanie firmy. .

VENTUS Apollo LIVING to komfortowe apartamenty usytuowane w południowej części budynku gwarantując zaciszne i doskonale doświetlone lokale z balkonami oraz tarasami. W części mieszkalnej zaprojektowane zostało wewnętrzne atrium zapewniające miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Obiekt będzie posiadał dwa wejścia do części mieszkalnej, wyposażone w windy: jedno od ul. Pelca, oraz drugie – od strony deptaku od Silnicy, który dla potrzeb budowanego kompleksu zostanie gruntownie przebudowany..

APOLLO VENTUS zostanie wyposażony w stolarkę wykonaną przez naszą firmę Apolloplast sp.j. z wykorzystaniem nowoczesnych i trwałych rozwiązań systemowych z użyciem potrójnych szkleń o wsp. U=0,5 (współczynnik przenikania ciepła), oraz drzwi antywłamaniowo-akustycznych do lokali biurowych i mieszkalnych. Lokale usługowo-handlowe oraz apartamenty zostaną także wyposażone w instalacje potrzebne do podłączenia i sterowania klimatyzacją. Budynek będzie podłączony do sieci światłowodowej oraz telewizji kablowej. Zabezpieczenia budynku obejmują przede wszystkim kontrolę dostępu oraz monitoring. Oddane do użytku IV kwartał 2019r.

Lokalizacja

Kawiarnie oraz restauracje

Parking miejski

Zielone parki

Ścieżki rowerowe

Dobra komunikacja

Galerie handlowe

Budynek biurowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 6458m2 zlokalizowany w centrum Kielc dysponuje 3013m2 powierzchni rozdzielonej na 48 lokali usługowych oraz 3445m2 powierzchni rozdzielonej na 50 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanym metrażu. Pozwala to, każdej zainteresowanej osobie, na wybranie nowoczesnego lokalu najlepiej dopasowanego do potrzeb własnych lub firmy. Obiekt posiada także 2 parkingi; podziemny do dyspozycji mieszkańców budynku posiadający 52 miejsc parkingowych, oraz naziemny posiadający 13 miejsc parkingowych do dyspozycji użytkowników lokali.

Sprawdź dostępne lokale oraz apartamenty