Apolloplast Inwestycje

APOLLO BUSINESS

Termin oddania

Miejsce

Inwestor

 

BUDOWA zakończona

Plac Niepodległości 1, Kielce

APOLLOPLAST Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

 

Biurowiec o powierzchni około 2000m2 położony jest na początku ulicy Sienkiewicza na bezpłatnym parkingu liczącym kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Dodatkowo w zasięgu 10m od budynku znajduje się galeria HOSSA z bezpłatnym parkingiem, dworzec minibus, PKS i PKP.

Biurowiec wyposażony jest w kamery zewnętrzne i wewnętrzne, alarm, monitoring, bankomat. Istnieje możliwość bezpłatnego umieszczenia reklam w pasie zajmowanych witryn dających możliwość szybkiej i skutecznej reklamy przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Budynek wykończony został w wysokim standardzie (elewacja budynku i klatka schodowa wykończona granitem, przeszklony szyb windowy).

Powierzchnia dostępna do wydzierżawienia jest wyposażona w klimatyzację, gres polerowany i obecnie całość została podzielona ściankami aluminiowymi z możliwością ich demontażu, kpl wyposażone w wc, socjal. W biurowcu mieszczą się takie firmy jak (Bank Millennium, Aegon, Compensa, UNIQA) Z uwagi na to ze lokal zajmuje całe piętro istnieje możliwość zagospodarowania holu klatki schodowej np. na recepcje.

Powierzchnia będąca do wydzierżawienia jest wyposażona w klimatyzację, gres polerowany i obecnie całość została podzielona ściankami aluminiowymi z mozliwością ich demontażu, kpl wyposażone wc, socjal W biurowcu mieszczą się takie firmy jak (Bank Millennium, Aegon, Compensa, UNIQA) Z uwagi na to ze lokal zajmije całe Pietro istnieje możliwość zagospodarowania holu klatki schodowej np. na recepcje

Lokal w biurowcu APOLLO BUSINESS obok dworca PKP,PKS,BUS, dostępny w terminie do uzgodnienia ., wykończony, klimatyzacja, monitoring, parking, możliwość reklamy na dachu

W naszej ofercie lokal o pow. 197 mkw., umiejscowiony jest na 4 kondygnacji (III piętro) z pięknym widokiem na ruchliwe centrum Kielc. Zdecydowana część lokalu, ok. 150 mkw. jest otwarta, a tylko część powierzchni została wydzielona pod 3 osobne pomieszczenia biurowe o pow. ok. 20 mkw. W podwieszanych sufitach znajdują się oszczędne i wysokowydajne lampy typu LED. Podłogi wykonano z polerowanego gresu. Wszystkie pomieszczenia w lokalu posiadają centralny, a pomieszczenie przeznaczone na serwerownię – indywidualny – system klimatyzacji. Lokal jest wyposażony we własny, niezależny system centralnego ogrzewania, po przez piec gazowy, znajdujący się w lokalu. Wyposażony jest w światłowodowe przyłącze internetowe sieci Orange i wewnętrzną sieć komputerową. Lokal wyposażony jest w dwa niezależne WC (jedno z kabiną prysznicową) oraz pomieszczenie socjalne. Do lokalu możliwe przydzielenie kilku miejsc postojowych.
Dodatkowe zalety miejsca – bezpośrednie sąsiedztwo dworca PKP i PKS oraz dworca busów.
W tym samym budynku zlokalizowany jest bank MILLENNIUM.

 

W naszej ofercie lokal o pow. 126 mkw., umiejscowiony jest na 4 kondygnacji (III piętro) z pięknym widokiem na ruchliwe centrum Kielc. Zdecydowana część lokalu, ok. 90 mkw. jest otwarta, a tylko część powierzchni została wydzielona pod 3 osobne pomieszczenia biurowe – przeszklone boksy – o pow. po ok. 10 -15 mkw. W podwieszanych sufitach znajdują się oszczędne i wysokowydajne lampy typu LED. Podłogi pokryto wysokiej jakości wykładzina podłogową. Wszystkie pomieszczenia w lokalu posiadają centralny system klimatyzacji. Lokal jest wyposażony we własny, niezależny system centralnego ogrzewania, po przez piec gazowy, znajdujący się w lokalu. Wyposażony jest w światłowodowe przyłącze internetowe sieci Orange i wewnętrzną sieć komputerową. Lokal wyposażony jest w nie zależne WC oraz pomieszczenie socjalne. Do lokalu możliwe przydzielenie kilku miejsc postojowych.
Dodatkowe zalety miejsca – bezpośrednie sąsiedztwo dworca PKP i PKS oraz dworca busów.
W tym samym budynku zlokalizowany jest bank MILLENNIUM.

W naszej ofercie lokal o pow. 176 mkw., umiejscowiony jest na 3 kondygnacji (II piętro) z pięknym widokiem na ruchliwe centrum Kielc. Zdecydowana część lokalu, ok. 140 mkw. jest otwarta, a tylko część powierzchni została wydzielona pod 5 osobnych pomieszczenia biurowych o pow. ok. 15-20 mkw. W podwieszanych sufitach znajdują się oszczędne i wysokowydajne lampy typu LED. Podłogi wykonano z polerowanego gresu. Wszystkie pomieszczenia w lokalu posiadają centralny, a pomieszczenie przeznaczone na serwerownię – indywidualny – system klimatyzacji. Lokal jest wyposażony we własny, niezależny system centralnego ogrzewania, po przez piec gazowy, znajdujący się w lokalu. Wyposażony jest w światłowodowe przyłącze internetowe sieci Orange i wewnętrzną sieć komputerową. Lokal wyposażony jest w dwa niezależne WC (jedno z kabiną prysznicową) oraz pomieszczenie socjalne. Do lokalu możliwe przydzielenie kilku miejsc postojowych.
Dodatkowe zalety miejsca – bezpośrednie sąsiedztwo dworca PKP i PKS oraz dworca busów.
W tym samym budynku zlokalizowany jest bank MILLENNIUM.